TR
EN

TAKIMIMIZ

Caner Ozer
Tasarımcı / Yönetici
Onur Uzgor
Tasarımcı
Ozan Ruşan
Tasarımcı
Burak Behlül Ovat
Tasarımcı

RAYKA TASARIM STÜDYOSU

Rayka Tasarım Stüdyosu 2006 senesinde kurulmuştur. Endüstriyel alanda yenilikçi, akılcı ve kazanç sağlayan ürünler tasarlamak ve firmalara tasarım stratejileri geliştirmek konusunda danışmanlık hizmeti vermek üzere yola çıkmıştır.

Rayka’nın yaratıcılıktaki gücü, ele aldığı projelerdeki tutarlı ve sonuç veren iş yapma yöntemlerinde yatar; olmazsa olmaz “estetik” görüşünü derin mühendislik altyapısı ile birleştirerek zarif ve işlevsel ürünler ortaya koyar. 

Rayka tasarımları, önce sizin zihninize düşen fikir damlasıyla hareket kazanır. Bilgi ve yaratıcılığımızla şekillenir ve ürün olarak vücut bulur. 

Rayka bir yaşam kurgusu olarak tasarlanmıştır. Hayatı, beslenmesi gereken büyük bir oyun alanı olarak görür. İnsanın sadece mutlu olduğu yerde ürettiğine ve ürettiği yerde mutlu olduğuna inanır.  

İyi ve Kötü’ye hazırlıklıdır. Zıtlıkların birbirinden doğduğunu bilir ve buna saygı duyar.

 

RAYKA NE YAPAR?

Sizinle birlikte, sizin için Düşünür. Tasarlar. Yaratır. Uygular.

Ürün tasarımı; endüstriyel ürünler, mimari uygulamalar, mobilya tasarımı, şehir mobilyaları, deniz araçları, domestik ürünler, ambalaj tasarımı, satış noktasında pazarlama çözümleri, iletişim tasarımı konularında hizmet verir.

 

RAYKA SİZE NE KATAR?

Ürünün yaratılması esnasında ve  öncesindeki her aşama ayrı bir şekilde değerlendirilir ve planlaması yapılır. 

Rayka tarafından tasarlanan ürünler, firmanızın karlılığını arttırmaya yönelik estetik ve teknik detaylar içerir. Ortaya konulan ürün, estetik değeri ile firmanızın imajını geliştirip, pazarınızda sizi ileri taşırken, akılcı teknik detayları ile firmanızın net kazanç elde etmesini sağlar. Rayka,tasarımlarının asıl başarısını bu iki faktörü tam manasıyla birleştirebilmesine borçludur.

 

Vizyonumuz :

Gelecek...

Misyonumuz :

Köklerimizden aldığımız tüm akıl ve bilgi ile üretmek ve daima ilerlemek...önce insana, sonra bilginin gücüne inanarak..

Bizimle bu yolculuğa var mısınız?

REFERANSLAR

Digiboard
Posmedia
Migros
Macrocenter
Tansaş
Real
Primanova
Raykaretail
Ekinoks
Underwater Travels
UFO
Beşrenk